2023-04-25

Zastanawiasz się jaki pakiet będzie odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich? W ITV Media oferujemy trzy warianty Internetu Światłowodowego – 150 mb/s, 300 mb/s oraz 600mb/s. Każdy z tych wariantów jest odpowiedni dla różnych grup odbiorców, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

  • Prędkość 150 mb/s to idealne rozwiązanie dla osób, które korzystają z internetu głównie do przeglądania stron internetowych, korzystania z poczty elektronicznej czy komunikatorów. To również dobry wybór dla osób, które mają w domu kilka urządzeń, ale nie korzystają z nich jednocześnie.
  • Jeśli korzystasz z internetu często i na różne sposoby, to wariant 300 mb/s będzie dla Ciebie idealny. Pozwoli Ci na płynne przeglądanie stron internetowych, korzystanie z serwisów streamingowych i oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez przerywania i buforowania.
  • Najszybsza prędkość, jaką oferujemy, to 600mb/s. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy, osób pracujących z domu czy dla rodzin, które korzystają z internetu na wielu urządzeniach jednocześnie. Pozwala na płynne granie online, szybkie pobieranie plików czy przesyłanie dużych plików w chmurze.
  • Bez limitów – nie ma u nas limitów transferu danych. Możecie więc swobodnie korzystać z internetu, oglądać filmy, słuchać muzyki czy grać w gry online.
  • Oferta pakietowa – oferujemy Wam internet światłowodowy w 3 wariantach prędkościowych oraz różnorodne pakiety telewizyjne, które możecie dobrać do swojego abonamentu.
  • Obsługa klienta – nasza obsługa klienta jest zawsze do Waszej dyspozycji. Jeśli macie jakieś pytania lub problemy, nasi specjaliści służą pomocą.

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że otrzymasz najlepsze rozwiązania dla siebie i swoich bliskich. Dzięki światłowodowej infrastrukturze zapewniamy szybki i stabilny internet, który pozwala na wykorzystanie pełni jego możliwości. Wybierz najlepszy wariant dla siebie i ciesz się szybkim i niezawodnym połączeniem.