Telewizja światłowodowa ITV Media

176 kanałów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku - w tym 77 w jakości HD

Skonfiguruj własną ofertę

Sprawdź

Rozwój sieci światłowodowej umożliwia ITV Media dostarczanie usług, które dotychczas pozostawały dla wielu użytkowników poza zasięgiem – z nami złapiesz zasięg na światowym poziomie i w najczystszej, bo cyfrowej wersji!

Zdarzyło Ci się zdrzemnąć w trakcie ulubionego serialu? Z nami możesz być szczery, nie musisz czekać na powtórkę! Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań, na które pozwala Ci światłowodowa technologia przesyłu obrazu. Nagrywaj – Zatrzymuj – Cofaj. Taka jest telewizja na żądanie w ITV Media.

Canal+ w ofercie ITV Media
Dodatkowych 8 kanałów, pełnych nowości i wszystkiego co kochasz. Najbogatsza oferta filmów, seriali i programów dla Ciebie i Twojej rodziny za jedyne 49 zł miesięcznie.

Wybierz lokalizację swojej usługi

Potrzebujemy Twojej lokalizacji, żeby sprawdzić co możemy Ci zaoferować w Twojej okolicy.


Mamy to, czego potrzebujesz!

  • W ofercie ITV Media prawie 200 kanałów w światłowodowej jakości obrazu, w tym 77 w jakości HD
  • Oglądaj to, co lubisz, kiedy chcesz
  • Usługa przewijania dostępna na wybranych kanałach – nawet do 72 godzin. Teraz nic już Cię nie ominie!
  • Pause (czyli zatrzymaj swoje ulubione filmy, seriale i nie tylko na wybranych kanałach)
Internet światłowodowy w ITV Media

Jest zawsze tańszy w pakiecie z telewizją

Chcesz więcej za mniej?
Sprawdź nasze pakiety
Telewizja dla Was
Wybierz najlepszy wariant telewizji światłowodowej od ITV Media dla siebie i Twojej rodziny
Odwiedź
Telewizja ITV Media dla dzieci i młodzieży
Bogaty wybór kanałów dla Twoich pociech, pełne wartościowych treści i rozrywki, której nie ma końca!
Odwiedź
Canal+Prestige
Czyli specjalna selekcja dodatkowych 8 kanałów z pakietu PREMIUM dla Ciebie, abyś mógł cieszyć się najlepszą jakością wyselekcjonowanych materiałów dla Twojego domu!
Odwiedź
Pakiet ELEVEN SPORT już w telewizji od ITV Media!
Dodatkowe kanały, pełne nowości i wszystkiego co kochasz. Najbogatsza oferta sportowa dla Ciebie i Twojej rodziny!
Odwiedź
Dostępne Pakiety
Wiemy, że lepiej mieć więcej za mniej. A Ty wiesz czego potrzebujesz. Odwiedź nasz konfigurator i stwórz swój pakiet.
Odwiedź
Internet
Internet Światłowodowy od ITV Media już znasz. A czy znasz naszą telewizję? Wejdź i dowiedz się więcej. Mamy dla Ciebie coś ekstra.
Odwiedź

Witajcie, jesteśmy ITV Media – lokalnym dostawcą Telewizji Światłowodowej na terenie województwa Łódzkiego i mazowieckiego. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usługi telewizyjne, dzięki którym mogą cieszyć się nie tylko bogatą ofertą programów, ale także doskonałą jakością obrazu i dźwięku.

Jesteśmy obecni w wielu miejscowościach, takich jak Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Żychlin, Łęczyca, Piątek, Biała Rawska, Płock i wiele innych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom łatwy dostęp do naszych usług i sprostać ich oczekiwaniom.

W naszej ofercie znajdziecie wiele interesujących pakietów telewizyjnych, dopasowanych do różnych potrzeb. Naszym najpopularniejszym pakietem jest Pakiet Dom, który oferuje 92 kanały, w tym 30 w jakości HD. Oferujemy również Pakiet Komfort, w którym znajdziecie 151 kanałów, w tym 66 w jakości HD oraz Więcej HD, który zawiera aż 172 kanały, w tym 80 w jakości HD. Ponadto posiadamy Pakiet HBO i pakiet Canal+ Prestige, które oferują dostęp do najlepszych filmów, seriali i programów rozrywkowych.

Jako dostawca Telewizji Światłowodowej, zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Dlatego też, nasza sieć oparta jest na światłowodach, co gwarantuje stabilny i szybki transfer danych oraz doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Oprócz telewizji, oferujemy również usługi Internetu Mobilnego LTE, Telefonii Komórkowej i stacjonarnej oraz Internetu Światłowodowego. Dzięki temu możecie mieć w jednym miejscu wszystkie niezbędne usługi, które umożliwią Wam łatwe i wygodne korzystanie z Internetu oraz rozmowy z bliskimi.

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług telewizyjnych i internetowych, to ITV Media jest właśnie dla Ciebie. Nasza oferta jest dopasowana do różnych potrzeb i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zaufaj nam i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!