2023-04-25

Aż 8 dodatkowych kanałów dla Ciebie

W ITV Media, jako operator i dostawca telekomunikacyjny, oferujemy naszym klientom różnorodne pakiety telewizyjne, w tym ekskluzywny pakiet Canal+Prestige. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na ten pakiet:

  • Canal+Premium: Ten kanał to wiele dobrego kina, seriali, programów rozrywkowych i sportowych. Uwielbiają go zarówno dorośli, jak i młodsze pokolenia. Warto zauważyć, że Canal+ to nie tylko „Belfer” czy „Klan”, ale także wiele innych atrakcyjnych produkcji, w tym seriale zagraniczne, filmy dokumentalne, a także koncerty i wydarzenia kulturalne.
  • Canal+Film: Ten kanał to idealne rozwiązanie dla miłośników kina. Można tu zobaczyć premiery filmowe, jak również klasyki kina, które zachwycą widza swoją jakością obrazu i dźwięku.
  • Canal+Dokument: Ten kanał to mnóstwo ciekawych i angażujących dokumentów. Można tu znaleźć zarówno produkcje krajowe, jak i zagraniczne, które prezentują różne dziedziny życia – od nauki i technologii, przez kulturę, historię i politykę, aż po przyrodę i ekologię.
  • Canal+Family: Ten kanał to rozrywka dla całej rodziny. Dostarcza on wiele wspaniałych filmów i seriali dla dzieci i młodzieży, jak również produkcje dla dorosłych. Wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby przeszukiwania tysięcy programów w internecie.
  • Canal+Seriale: Ten kanał to raj dla fanów seriali. Znajdują się na nim najlepsze i najnowsze seriale z Polski i ze świata. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek czy zainteresowania.
  • Canal+Sport i Canal+Sport2: To dwa kanały sportowe, na których można zobaczyć najważniejsze wydarzenia sportowe z kraju i ze świata. Fani piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, lekkoatletyki, boksu i wielu innych dyscyplin z pewnością będą zadowoleni.

Jak widać, pakiet Canal+Prestige to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wysoką jakość telewizji oraz różnorodność programów. Z nami możesz cieszyć się najlepszymi kanałami, a przede wszystkim spędzać czas w gronie najbliższych, oglądając to, co lubisz. Wybierz nas i przekonaj się, że telewizja może być przyjemnością!