Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Wasz lokalny dostawca usług internetowych odbiera telefony do późnych godzin nocnych? Dlaczego jesteśmy dostępni za pośrednictwem komunikatorów i serwisów społecznościowych? I po co nam aż 5 stacjonarnych Biur Obsługi Klienta? Odpowiedź na powyższe pytania zawiera się w naszej firmowej dewizie, która stanowi oś naszych działań i celów. ITV Media wspiera i promuje rozwój Internetu, jako globalnej infrastruktury technicznej, zasobu wzbogacającego ludzkie życie oraz siły dobra w społeczeństwie. Skupiając się na wspieraniu społeczności lokalnych, rozwijamy infrastrukturę technologii i otwartych standardów internetowych, aby Internet był szybki, bezpieczny i globalnie połączony.

Misja

Jako lokalny operator i dostawca usług internetowych pomagamy użytkownikom indywidualnym rozwijać ich pasje i zainteresowania, współtworzym y przestrzeń, w której nowoczesna technologia i wysokie standardy usług zbliżają ludzi z odległych zakątków świata za pośrednictwem stabilnego łącza światłowodowego.

Pamiętamy także o lokalnych przedsiębiorcach, dla których wydajne łącze internetowe pozwala pracować w oparciu o nowoczesne technologie wykorzystujące wirtualne środowisko pracy.

Dalszy rozwój standardów wykorzystujących najnowocześniejsze zdobycze techniki z zakresu wirtualizacji przy jednoczesnej symbiozie z naturalnymi potrzebami człowieka są naszą misją na kolejne lata, przez które mamy nadzieję zechcecie być z nami.

Realizując nasze usługi staramy się przeciwdziałać technologicznemu wykluczeniu, wspieramy seniorów i osoby, dla których technologia była dotychczas barierą.

Wizja

Jako lokalny dostawca usług internetowych staramy się poznawać potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów, dla których stabilne i szybkie łącze internetowe jest w dzisiejszych czasach nie tylko pewną możliwością, ale przede wszystkim koniecznością – technologicznym tlenem.

Rozwój naszych usług nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania lokalnych społeczności. Dzięki Wam znamy nasze mocne strony, a cenne uwagi pozwalają znosić ograniczenia i niedociągnięcia.

Dalszy rozwój oferowanych przez ITV Media usług nie będzie możliwy bez Waszego zaangażowania. Zachęcamy Was do wzięcia czynnego udziału w budowie lokalnego krwiobiegu „światło- biegu”, by – jak mówi klasyk – żyło się lepiej.

Mamy świadomość, że w niedalekiej przyszłości wirtualny ekosystem będzie wymagał znacznie szerszego wdrożenia technologii internetowych. Komunikujące się ze sobą maszyny i urządzenia to już nie jest cyberiada – to standard, który można wdrożyć i wykorzystać na każdym poziomie życia.

Rozumiemy Wasze potrzeby i obawy – przecież jesteśmy Waszym lokalnym dostawcą Internetu.

Cel

Zawsze będziemy dążyli do wspierania i rozwoju lokalnych społeczności, z których wyrasta marka ITV Media. Kierując się dobrem naszych kolegów, przyjaciół i ludzi spotykanych na ulicach mamy świadomość jak ważna jest nasza praca, którą z wielką pasją i zaangażowaniem dla Was wykonujemy.

ITV Media – sky is the limit!

Zapewne chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o naszej działalności, którą jako lokalny dostawca usług internetowych realizujemy i rozwijamy od blisko 17 lat. Prawdopodobnie wielu naszych użytkowników nie było jeszcze na świecie – inni podobnie jak my – próbowali odnaleźć się w szybko zmieniających się realiach życia i pracy.

Nasza historia to, zatem długa opowieść o realizacji celów, poznawaniu potrzeb i tworzeniu wizerunku, którego nie musielibyśmy się wstydzić. Przez te wszystkie lata przyszło nam się mierzyć z trudnymi decyzjami, które dziś przynoszą owoce.

Nie było łatwo wyjść z cienia ogólnopolskich korporacji, które często traktują swoich klientów po macoszemu, ale była to jedyna słuszna droga. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia – w tym tytuły Gazeli Biznesu za lata 2021 i 2022.

Determinacja i upór w dążeniu do odległych, jak się nam początkowo wydawało, celów sprawiły, że dziś z podniesioną głową możemy spojrzeć wszystkim naszym klientom w oczy.

Stając się kluczowym dostawcą Internetu światłowodowego dla użytkowników indywidualnych, firm i instytucji w regionie, możemy Was zapewnić, że dbałość o Wasz komfort i bezpieczeństwo będzie dla nas podstawowym współczynnikiem, który będziemy uwzględniać w kolejnych latach naszego funkcjonowania.

Co nas wyróżnia?

Lokalnie i stacjonarnie

Budując zespół ludzi tworzących i utrzymujących naszą infrastrukturę internetową zawsze kierowaliśmy się poczuciem odpowiedzialności za lokalną społeczność, dlatego na naszej infolinii nie będziecie rozmawiali z maszynami – kontakt i dbałość o najwyższą jakość usług jest dla nas priorytetem.

Naszą firmę tworzą ludzie, nie skrypty, nie oprogramowanie. Wysokie zaangażowanie i chęć rozwiązywania problemów, które się przecież zdarzają sprawia, że ITV Media jest obecnie rozpoznawalną marką regionalną o ugruntowanej pozycji i wysokim współczynniku zaufania lokalnej społeczności.

Transparentność i uczciwość

Bezpośredni kontakt i komunikacja pozwalająca budować relacje z klientami są dla nas kwestią niezwykle istotną. Nigdy nie stosowaliśmy zabiegów, które miałyby wprowadzać użytkowników naszych usług w błąd. Wychodzimy z założenia, że tylko rzetelna i w pełni zindywidualizowana oferta pozwoli utrzymać ITV Media wiodącą pozycję na lokalnym rynku dostawców usług internetowych.

Troska i zrozumienie

Stabilne i wysoce wydajne połączenie internetowe daje użytkownikom nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. W naszych domach jest coraz więcej urządzeń pracujących w oparciu o protokoły internetowe – zdajemy sobie z tego sprawę. Wybierając usługi w ITV Media możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby Wasz świat nie rozsypał się z chwilą utraty sygnału. Nasz zespół techniczny bardzo sprawnie rozwiązuje wszelkie usterki i niedogodności, które czasami mogą występować.

Innowacyjność

Stawiając na zrównoważony rozwój infrastruktury światłowodowej dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były w jak największym stopniu neutralne dla otaczającego świata. Światłowodowy Internet nie generuje pola elektromagnetycznego, którego wartości zaprzątają umysły ekologów i aktywistów. Nasza sieć światłowodowa jest zbudowana w oparciu o technologię FTTH, co sprawia, że cechuje ją nie tylko wysoka niezawodność, ale jest to również infrastruktura w pełni pasywna, a do jej funkcjonowania nie jest zużywana energia elektryczna.