Nowoczesny biznes potrzebuje bezkompromisowych rozwiązań

Stabilne i szybkie łącze internetowe pozwala w sposób optymalny wykorzystać zasoby firmowe i wspomagać rozwój Twojego biznesu. Jako lokalny dostawca Internetu światłowodowego znamy dobrze potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie elastycznie dostosować ofertę do nawet najbardziej wyśrubowanych wymagań.

Wykorzystanie własnej infrastruktury i zasobów sprawia, że jako jedyni w regionie oferujemy niezawodność na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy sieci monitorujemy 24h/dobę reagując niezwłocznie na wszystkie usterki i awarie.

Dostęp do globalnych i krajowych zasobów Internetu w sieci ITV MEDIA realizowany jest za pośrednictwem dostawców tranzytu międzynarodowego, punktów styku z operatorami i dostawcami krajowymi oraz za pośrednictwem międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu.

Łącza do Klienta realizowane w technice światłowodowej, za pomocą radiolinii w paśmie licencjonowanym, w technologiach Ethernet i innych. Oferujemy dowolne pasmo symetryczne i symetryczne o przepustowościach od 20/20 mb/s czy też do 500/500 mb/s ale dla wygody naszych klientów jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do ich INDYWIDUALNYCH potrzeb.

Łącze dla biznesu charakteryzuje się:


gwarancją szybkości łącza


automatycznym przydzieleniem stałego adresu IP


brakiem ograniczeń w przesyle danych


możliwością realizacji łącza asymetrycznego – szybszą reakcją na awarie, co wiąże się z odpowiednimi zapisami SLA w umowie


przyłączeniem do sieci mającej przepustowość powyżej 10Gbps

  • Gwarantujemy pełną dostępność pasma o każdej porze, zapewniamy brak limitów przesyłu danych, niskie opóźnienia i brak strat pakietów. Nie blokujemy, nie filtrujemy i nie dyskryminujemy żadnych portów i żadnego typu ruchu.
  • Udostępniamy naszym Klientom publiczną adresację IP w pulach od kilku do kilkuset adresów przydzielaną na stałe lub dynamicznie, także IPv6. Dla posiadaczy własnych zasobów adresacji internetowej udostępniamy możliwość peeringu i wymiany informacji protokołem BGP v4.
  • Obsługujemy domeny Klientów na naszych serwerach DNS, oferujemy usługi web i mail hostingu, a także kolokacji sprzętu Klienta i dostępu do szybkich łącz w węzłach danych.
  • Wspieramy Klientów doradztwem w dziedzinie nietypowych rozwiązań telekomunikacyjnych, doboru i wdrożeń rozwiązań sieciowych oraz sprzedaży urządzeń do małych, średnich i dużych
  • Oferujemy 24 godzinny dostęp do obsługi Klienta, asystę indywidualnego Opiekuna oraz dostęp do wsparcia technicznego. Błyskawicznie realizujemy i reagujemy na zlecenia, zgłoszenia, uszkodzenia i prośby Klientów. Poziom usługi gwarantujemy umownymi warunkami SLA o wysokim standardzie. sieci. Oferujemy również stałą lub doraźną obsługę informatyczną Państwa środowiska sieciowego i komputerowego.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem biznesowym

Mirosław Wroński

Tomasz Fudała
Opiekun Biznesowy,
Kierownik ds. Rozwoju Inwestycji

530 865 601
tomasz.fudala@itvmedia.pl