2023-04-25

Jeśli pracujesz z domu, to zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest, aby Twój internet działał bez przeszkód, zapewniając Ci stałą, niezawodną i szybką łączność. W ITV Media oferujemy trzy prędkości internetu światłowodowego, a każda z nich została zaprojektowana z myślą o potrzebach pracujących z domu.

  • 150 mb/s – To opcja dla tych, którzy potrzebują stałego połączenia z internetem do codziennych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty e-mail czy korzystanie z mediów społecznościowych. Ta prędkość pozwala na płynne strumieniowanie wideo, a także umożliwia jednoczesne korzystanie z internetu przez kilka urządzeń.
  • 300 mb/s – To idealna opcja dla tych, którzy pracują zdalnie i potrzebują bardziej zaawansowanej łączności internetowej. Prędkość ta umożliwia łatwe pobieranie i wysyłanie dużych plików oraz płynne prowadzenie wideokonferencji zespołowych, bez opóźnień i utrudnień.
  • 600 mb/s – To opcja dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują szybkiego i niezawodnego internetu, aby pracować efektywnie i bez problemów. Ta prędkość umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, korzystających z różnych urządzeń, zapewniając stabilne połączenie bez opóźnień.

Niezależnie od tego, którą z tych trzech opcji wybierzesz, możesz być pewien, że ITV Media zapewni Ci niezawodne i szybkie łącze internetowe, które umożliwi Ci wydajną pracę z domu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach internetowych i wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb!