2023-04-25

W dzisiejszych czasach coraz więcej szkół decyduje się na prowadzenie zajęć online, a wiele uczelni wprowadza zdalne nauczanie. Dlatego ważne jest, aby mieć stabilne i szybkie połączenie internetowe. W ITV Media oferujemy trzy prędkości Internetu Światłowodowego – 150 mb/s, 300 mb/s oraz 600 mb/s, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

  • Prędkość 150 mb/s – rekomendowana dla osób, które korzystają z Internetu głównie do pracy biurowej, takiej jak przeglądanie poczty elektronicznej czy przesyłanie dokumentów. Dzięki tej prędkości pobieranie plików zajmie mniej czasu, co oznacza więcej czasu na naukę lub pracę.
  • Prędkość 300 mb/s – to świetny wybór dla rodzin z dziećmi uczącymi się zdalnie. Dzięki temu możecie jednocześnie korzystać z wielu urządzeń, pobierać duże pliki, streamować filmy i grać w gry online bez żadnych problemów z łączem.
  • Prędkość 600 mb/s – najlepszy wybór dla osób, które wymagają najwyższej jakości połączenia internetowego. To idealna opcja dla osób prowadzących zajęcia online, streamujących filmy w jakości 4K lub korzystających z chmury. Dzięki tej prędkości zapewniamy maksymalną wydajność i minimalny czas oczekiwania na pobieranie i wysyłanie danych.

Zdecydowanie polecamy nasz Internet Światłowodowy każdemu, kto potrzebuje szybkiego i stabilnego łącza internetowego do nauki lub pracy w domu. Dzięki naszym usługom możecie cieszyć się bezproblemowym i nieprzerwanym dostępem do Internetu, a wasze lekcje czy praca będą odbywać się sprawnie i bez zakłóceń.