2023-04-25

ITV Media jako dostawca usług internetowych i telekomunikacyjnych, wie jak ważne jest nieprzerwane i szybkie połączenie Internetu Światłowodowego. Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i do innych pasjonatów gier online. Znamy potrzeby wymagających graczy, którzy potrzebują stabilnego i szybkiego Internetu, dlatego nasza oferta składa się z trzech prędkości: 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 600 Mb/s. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

  • 150 Mb/s – to nasza podstawowa prędkość, która zaspokoi potrzeby początkujących graczy. Dzięki temu łączu bez problemu pograsz w gry online, z mniejszymi lub większymi opóźnieniami. Jednak jeśli jesteś graczem, który wymaga większej przepustowości, zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.
  • 300 Mb/s – to nasza prędkość średnia, która zadowoli graczy wymagających wyższej jakości połączenia. Pozwoli na nieprzerwane granie i oglądanie streamów, bez martwienia się o lagi czy opóźnienia. Jeśli szukasz wydajnego i stabilnego Internetu, to 300 Mb/s będzie dobrym wyborem.
  • 600 Mb/s – to nasza najwyższa prędkość, którą rekomendujemy dla najbardziej wymagających graczy. Dzięki temu łączu bezproblemowo pobierzesz duże pliki i będziesz mógł cieszyć się szybkimi czasami ładowania gier. Dodatkowo, nasze łącze zapewni Ci niski ping i szybki czas reakcji, co jest niezbędne w grach online.

U nas w ITV Media wiemy, że dla graczy najważniejsze jest komfortowe i szybkie granie. Dlatego nasza oferta jest stworzona w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli szukasz wydajnego i stabilnego Internetu dla graczy, to właśnie u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!