2023-04-25

W dzisiejszych czasach internet światłowodowy od ITV Media czy telefon mobilny stał się niezbędnym elementem naszego życia. Dlatego też, jako ITV Media, oferujemy naszym klientom pakiet usług w bardzo przystępnej cenie. 

  • Telefon mobilny w ofercie ITV Media to gwarancja bezpieczeństwa – nasza sieć zapewnia wysoką jakość połączeń i stabilność połączeń, bez obaw o przerywanie rozmów.
  • Nasza oferta obejmuje dwie opcje cenowe – dla nowego numeru tylko 17 zł, a dla numeru przenoszonego – 19 zł. To bardzo korzystne warunki dla każdego, kto chce korzystać z wygodnej i niezawodnej komunikacji mobilnej.
  • W naszej ofercie Telefonia Mobilna NO LIMIT – rozmowy i SMS oraz MMS bez ograniczeń oraz internet mobilny z pakietem 20GB. Dzięki temu, nasi klienci mogą rozmawiać i wysyłać wiadomości bez obaw o dodatkowe koszty, a także przeglądać strony internetowe, korzystać z aplikacji mobilnych i oglądać multimedia w dowolnym miejscu i czasie.
  • A to nie koniec! Dla naszych klientów oferujemy również światłowodowy internet z ITV Media. Dzięki temu, korzystając z naszych usług, możesz mieć dwa numery telefonów i nieograniczony internet w jednej ofercie dla swojego domu!

Jako ITV Media, stawiamy na zadowolenie naszych klientów i dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, stabilne połączenia i dostęp do światłowodowego internetu. Jeśli szukasz niezawodnego i korzystnego telefonu mobilnego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!