2023-04-25

Jako dostawca usług telekomunikacyjnych, w ITV Media oferujemy nie tylko internet i telewizję, ale również telefon stacjonarny. Choć z czasem coraz więcej osób korzysta z telefonów komórkowych i komunikatorów internetowych, to wciąż istnieją sytuacje, w których telefon stacjonarny jest niezastąpiony. Ale czym charakteryzuje się telefon stacjonarny od ITV Media? 

  • Stabilne połączenia: W przeciwieństwie do telefonów komórkowych, sygnał telefonu stacjonarnego jest niezależny od sieci komórkowej. Dzięki temu mamy pewność, że połączenia będą stabilne i nie będziemy doświadczać przerw w rozmowie.
  • Korzystne pakiety rozmów: Korzystając z telefonu stacjonarnego, nie musimy martwić się o pakiety danych lub ilość minut w abonamencie. Rozmowy i pakiety są atrakcyjnie stworzone, co pozwala nam spokojnie porozmawiać z rozmówcą. Aż do 250 minut rozmów z najbliższymi!
  • Bezpieczeństwo: Często telefon stacjonarny jest wybierany przez osoby starsze lub mieszkające same. Dzięki temu, że numer jest przypisany do miejsca zamieszkania, w przypadku potrzeby pomoc jest szybciej dostępna. Dodatkowo, telefon stacjonarny nie jest narażony na kradzież, jak ma to miejsce w przypadku telefonów komórkowych.
  • Niskie ceny: W ITV Media oferujemy dwa warianty cenowe telefonu stacjonarnego – za 10 zł lub 15 zł miesięcznie. To bardzo niskie koszty w porównaniu do kosztów korzystania z telefonu komórkowego, jednakże sprawdźcie nasze pakiety telefonii komórkowej bo oferta NO LIMIT zaczyna się już od 17zł miesięcznie!

Podsumowując, telefon stacjonarny wciąż ma swoje miejsce w naszym życiu i oferuje wiele zalet. Jeśli szukasz stabilnego połączenia, bezpieczeństwa i niskich cen, to telefon stacjonarny od ITV Media jest doskonałym rozwiązaniem. Wybierz jeden z dwóch wariantów cenowych i ciesz się nielimitowanymi rozmowami z rodziną i przyjaciółmi.