2023-04-23

Cieszymy się, że możemy ogłosić kolejne włączenie miejscowości w zasięg naszej oferty internetu światłowodowego. Dla naszej firmy, ITV Media, najważniejsze jest zapewnienie naszym klientom najlepszego możliwego dostępu do internetu, który jest kluczowym narzędziem do pracy, nauki i rozrywki w dzisiejszych czasach. Dlatego chcielibyśmy przedstawić naszą najnowszą ofertę dla mieszkańców Pilaszakowa.

Dostarczamy Internet Światłowodowy o prędkości do 600 Mb/s, co pozwala na szybkie i stabilne połączenie z internetem, a także streaming w wysokiej jakości bez opóźnień i buforowania. W Pilaszakowie oferujemy również usługi telewizji światłowodowej oraz telefonii komórkowej.

Dlaczego warto wybrać nas jako swojego dostawcę internetu? Przede wszystkim, nasza infrastruktura światłowodowa gwarantuje stabilne i szybkie połączenie z internetem, bez względu na to, ile osób w danym czasie korzysta z sieci. Dodatkowo, nasi klienci otrzymują bezpłatny router oraz fachowe wsparcie techniczne, które jest dostępne 7 dni w tygodniu.

Dla mieszkańców Pilaszakowa, którzy do tej pory mieli problemy z niestabilnym lub wolnym internetem, jest to doskonała okazja, aby przetestować naszą ofertę i przekonać się o jej jakości. Z naszej strony zapewniamy pełne wsparcie techniczne i pomoc w wyborze najodpowiedniejszego pakietu dla danego gospodarstwa domowego.