2023-04-25

Zastanawiasz się czy Internet Światłowodowy od ITV Media jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem? Pozwól, że pokażemy Ci czemu warto wybrać właśnie nas!  Jest to technologia, która pozwala na przesyłanie danych za pomocą światła, co oznacza dużo większą szybkość i stabilność połączenia niż tradycyjne technologie, takie jak DSL czy kablowy internet. Nasza firma oferuje trzy różne prędkości internetu światłowodowego: 600 Mb/s, 300 Mb/s oraz 150 Mb/s, dzięki czemu każdy klient może wybrać najlepszy dla siebie pakiet.

Przejdźmy teraz do zalet korzystania z naszych usług internetowych:

  • Szybkość – nasza technologia światłowodowa umożliwia korzystanie z internetu o niezwykle szybkich prędkościach. Dzięki temu, strony internetowe ładowane są w ułamkach sekund, filmy streamowane są bez żadnych przycięć, a gry online nie zawieszają się.
  • Stabilność – korzystając z naszego internetu światłowodowego, unikasz problemów związanych z przeciążeniem sieci w godzinach szczytu. Nasza sieć jest bardzo stabilna, co oznacza, że nie musisz się martwić o przycięcia lub przerwy w połączeniu.
  • Dostępność – nasza sieć światłowodowa jest dostępna w wielu lokalizacjach w Polsce, dzięki czemu możesz cieszyć się wysoką jakością połączenia niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz.
  • Elastyczność – oferujemy trzy różne prędkości internetu światłowodowego, dzięki czemu każdy klient może dopasować swój pakiet do swoich potrzeb i wymagań.
  • Bezpieczeństwo – nasza sieć jest zabezpieczona zaawansowanymi systemami, co oznacza, że Twoje połączenie jest chronione przed atakami i zagrożeniami z sieci.

Oprócz internetu światłowodowego, oferujemy również telewizję światłowodową w trzech wariantach pakietowych oraz telefonię mobilną, internet mobilny LTE oraz telefon stacjonarny. Dzięki temu, możesz skorzystać z wielu usług ITV Media i cieszyć się oszczędnościami w naszych pakietach!