2023-04-25

Witajcie w ITV Media! Jesteśmy liderem na rynku usług telekomunikacyjnych, oferując kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Internet światłowodowy o prędkościach 600 mb/s, 300 mb/s oraz 150 mb/s, telefonię mobilną, internet mobilny LTE, telefon stacjonarny oraz telewizję światłowodową w trzech wariantach pakietowych. W tym artykule skupimy się na naszej ofercie telewizyjnej.

Oferujemy trzy warianty pakietowe, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W Pakiecie Dom znajdziecie 92 kanały, w tym 30 w jakości HD, a w Pakiecie Komfort aż 151 kanałów, w tym 66 w jakości HD. Jeśli jednak chcecie mieć jeszcze więcej, polecamy Pakiet Więcej HD, w którym znajdziecie aż 172 kanały, w tym 80 w jakości HD. Wszystkie pakiety zawierają kanały w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, zapewniając niesamowite wrażenia podczas oglądania.

Jednak to nie wszystko, ponieważ do każdego pakietu możecie dobrać Pakiet Canal+ Prestige z 8 kanałami premium i Pakiet HBO z 3 kanałami premium. Dzięki temu możecie mieć dostęp do najlepszych filmów, seriali i programów sportowych.

Nasz system telewizyjny jest prosty w obsłudze i intuicyjny, dzięki czemu szybko znajdziecie to, na co macie ochotę. Bez względu na to, czy lubicie oglądać filmy, seriale, sport, czy kanały informacyjne, u nas znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.

Nasze pakiety telewizyjne oferują również dodatkowe funkcje, takie jak możliwość nagrywania programów, pauzowanie live i wiele innych. Dzięki temu możecie oglądać swoje ulubione programy wtedy, kiedy wam to pasuje.

Każdy z naszych pakietów telewizyjnych zapewnia nie tylko świetną jakość obrazu, ale również doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu możecie cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami podczas oglądania. Nasza oferta telewizyjna to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty telewizyjnej i dołączenia do grona zadowolonych klientów ITV Media!