2023-06-07

Wszędzie tam gdzie potrzebujesz

Odkryj przyszłość bezproblemowych połączeń bezprzewodowych dzięki systemowi MESH Premium Wi-Fi od ITV Media! To innowacyjne urządzenie, które sprawia, że Twoja sieć domowa działa jak zegarek.

Działanie Premium Wi-Fi to prawdziwa magia. Korzystając z zaawansowanej technologii Mesh, tworzy inteligentną sieć, która automatycznie rozprzestrzenia sygnał Wi-Fi w każdym zakątku Twojego domu. Zapomnij o martwych strefach, w których sygnał zanikał! Teraz możesz cieszyć się pełnym zasięgiem bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

To jednak nie koniec…

Nasze urządzenie zapewnia doskonałą przepustowość, dzięki czemu przesyłanie strumieniowe filmów, muzyki i gier online staje się płynne i bezproblemowe. Oglądaj swoje ulubione filmy bez żadnych opóźnień czy buforowania. Wciągnij się w emocjonujące rozgrywki online bez martwienia się o utratę połączenia w najważniejszych momentach.

Konfiguracja naszego urządzenia jest dziecinnie prosta. Wystarczy podłączyć je do prądu i głównego urządzenia, a następnie odczekać chwilę przy ulubionej kawie. I GOTOWE! Nie trzeba być specjalistą od technologii, aby cieszyć się niezawodnym połączeniem Wi-Fi w domu.

Dodatkowo, Premium Wi-Fi dba o Twoje bezpieczeństwo. Dzięki zabezpieczeniom WEP, WPA i WPA2 możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja sieć jest chroniona przed nieautoryzowanym dostępem. Twoje dane i połączenie są w pełni zabezpieczone.

Przygotuj się na przyszłość pełną bezproblemowych połączeń i nieograniczonego dostępu do sieci. Wybierz ZTE MESH Premium Wi-Fi i doświadcz całkowicie nowego poziomu wygody i wydajności w swoim domu. Przełomowa technologia. Niezawodne połączenie. Po prostu Premium Wi-Fi od ITV Media!

Zalety Premium Wi-Fi:

  • Pełne pokrycie Wi-Fi: Dzięki technologii Mesh, urządzenie tworzy inteligentną sieć, która automatycznie rozprzestrzenia sygnał Wi-Fi na obszarze całego domu. Teraz możesz cieszyć się mocnym sygnałem w każdym pomieszczeniu, eliminując „martwe strefy”. Niezależnie od tego, czy jesteś w sypialni, kuchni czy na podwórku, będziesz mieć doskonałe połączenie.
  • Płynne przesyłanie strumieniowe: Premium Wi-Fi zapewnia doskonałą przepustowość, umożliwiając płynne przesyłanie strumieniowe filmów, muzyki i gier online. Teraz możesz cieszyć się rozrywką bez żadnych opóźnień czy buforowania. Oglądaj filmy w wysokiej jakości, słuchaj ulubionej muzyki bez przerw, a rozgrywki online będą jeszcze bardziej emocjonujące.
  • Prosta konfiguracja i zarządzanie: Premium Wi-Fi jest łatwy w instalacji i obsłudze. Wystarczy podłączyć urządzenie do routera ZTE i pozwolić mu zadbać o resztę. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, możesz szybko skonfigurować sieć Wi-Fi, zarządzać podłączonymi urządzeniami i kontrolować dostęp do internetu. Bez zbędnych komplikacji.
  • Zwiększone bezpieczeństwo: Zabezpieczenia WEP, WPA i WPA2 chronią Twoją sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Możesz mieć pewność, że Twoje połączenie jest bezpieczne i nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do Twoich danych. Premium Wi-Fi dba o Twoje bezpieczeństwo online.

Premium Wi-Fi to ZTE ZXHN H3601P MESH – urządzenie wyposażone w najnowsze technologie, takie jak Wi-Fi 6 i AX3000, które zapewniają szybkość i stabilność połączenia. Obsługuje standardy sieciowe 802.11ax/ac/n/g/b/a, a częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz pozwalają na elastyczne korzystanie z sieci. Interfejsy LAN, WAN/LAN i USB umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, a obsługa protokołów IPv4 i IPv6 sprawia, że jest przygotowany na przyszłość. Premium Wi-Fi od ITV Media to wydajne urządzenie, które poprawi jakość Twojej sieci domowej. Bez względu na to, czy korzystasz z internetu do pracy, rozrywki czy nauki online, to urządzenie zapewni Ci stabilne i wydajne połączenie w całym domu. Wybierz Premium Wi-Fi i ciesz się bezproblemowym doświadczeniem internetowym.