Witaj na stronie ITV media

Wprowadź adres, abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twojej lokalizacji.
Nie wprowadzenie adresu skutkować może zaprezentowaniem oferty niedostępnej dla wskazanego miejsca świadczenia usług. Podane dane zostaną wykorzystane jedynie w procesie sprawdzania dostępności usługi.

Zrezygnuj
Zatwierdź

Witaj na stronie ITV media

Tu możesz się zalogować do systemu eboa

Zamknij
Zaloguj

Telefonia stacjonarna

ITV Media, w oparciu o własną sieć światłowodową, oferuje szeroką usługę telefonii stacjonarnej dla klientów biznesowych. W skład naszej oferty wchodzi zarówno klasyczna technologia TDM (multipleksowanie) w oparciu o sieci PSTN, jak i innowacyjna technologia telefonii IP i VoIP, wykorzystująca transmisję pakietową po sieci komputerowej.

Dzięki symetrycznemu łączu dostępowemu ITV Media zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo i niezawodność przy najwyższej jakości połączeń telefonicznych.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom kompletne rozwiązania obejmujące dostawę aparatów oraz central telefonicznych, a także usługi serwisowe.

Do najważniejszych zalet Telefonii ITV Media można zaliczyć:

  • transmisja danych dopasowana do połączeń telefonicznych
  • najniższe stawki połączeń na rynku
  • bezpłatne przenoszenie numeru z innej sieci
  • możliwość zastosowania specjalnie zabezpieczonych, redundantnych łącz dla najbardziej wymagających klientów
  • usluga E-faks, pozwalająca na automatyczne przekształcenie przychodzącego faksu w wygodny dla użytkownika plik w formacie PDF oraz wysłanie go na zdefiniowany wcześniej adres e-mail

Zamów rozmowę z naszym przedstawicielem handlowym

Wystarczy że podasz swoję imię i nazwisko,adres oraz numer telefonu a jeden z naszych przedstawicieli handlowych skontaktuje się z toba w celu przedstawienia oferty.

Zrezygnuj
Wyślij

Skontaktuj sie z nami przez Messenger :)
facebook