Witaj na stronie ITV media

Wprowadź adres, abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twojej lokalizacji.
Nie wprowadzenie adresu skutkować może zaprezentowaniem oferty niedostępnej dla wskazanego miejsca świadczenia usług. Podane dane zostaną wykorzystane jedynie w procesie sprawdzania dostępności usługi.

Zrezygnuj
Zatwierdź

Witaj na stronie ITV media

Tu możesz się zalogować do systemu eboa

Zamknij
Zaloguj

Szanowni Klienci,

W związku z wprowadzeniem wyższych standardów nadawania telewizji, ITV Media zakończy emisję analogowego sygnału dla Klientów z miejscowości Piątek z dniem 30 czerwca 2016 roku.

Wszystkich użytkowników telewizji analogowej prosimy o kontakt w celu otrzymania informacji dotyczącej zmiany usług na telewizję cyfrową. Zmiany te podyktowane są wycofywaniem się większości nadawców z nadawania kanałów telewizyjnych w dotychczasowych standardach, zmianami kompresji sygnału telewizyjnego z mpeg2 na mpeg4. W najbliższym czasie TVN, następnie MTV jako kolejni już nadawcy wprowadza w/w zmiany.

W celu odbioru kanałów w jakości cyfrowej niezbędne jest zamontowanie dekodera do odbioru kanałów w jakości cyfrowej dla każdego z odbiorników telewizyjnych. Dekodery będą wydawane dla naszych Abonentów bezpłatnie ale wymagają zawarcia nowej umowy z powodu dostarczania większej ilości kanałów telewizyjnych. Zmiana ta wpłynie również na poprawę jakości dostarczanego sygnału oraz zwiększy ilość nadawanych kanałów, umożliwi też odbiór wielu kanałów w jakości HD.

Informacja ta nie dotyczy Abonentów którzy już korzystają z naszej telewizji w jakości cyfrowej.

Poprzez tą zmianę jesteśmy przekonani iż  nasze usługi będą jeszcze lepsze, a współpraca będzie się rozwijać pozytywnie.


Wszelkie uwagi dotyczące odbioru telewizji cyfrowej można kierować na adres: biuro@itvmedia.pl lub telefonicznie: 46 811 55 55

 

Zarząd ITV media Sp. z o. o.

 

 

 

Skontaktuj sie z nami przez Messenger :)
facebook